SOLIGHT.cz | Staňte se naším B2B partnerem. Velkoobchod pro Osvětlení, Elektro, Smart Home, Měřící techniku. Nakupujte na IČO.

Staňte se naším
B2B partnerem

Jsme spolehlivý dodavatel v oblasti elektra, osvětlení a dalšího širokého sortimentu. V nabídce máme více než 1000 aktivních produktů, které můžete mít ve své nabídce ještě dnes.

Našim B2B partnerům nabízíme:

  • Zvýhodněné velkoobchodní ceny
  • Osobní přístup
  • Zázemí silného partnera
  • Kvalitní servis

Registrace B2B partnera

K registraci vám stačí vaše IČO a emailová adresa.

Výhody našich B2B partnerů

O naše B2B partnery pečujeme a záleží nám na vašem pohodlí.

Zvýhodněné velkoobchodní ceny

B2B partnerům nabízíme vždy zvýhodněné velkoobchodní ceny. Naším cílem je oboustranně výhodná, efektivní a stabilní spolupráce. Nedílnou součástí nabídky jsou kvalitní a flexibilní doprovodné služby.

Osobní přístup

Jako náš B2B partner můžete mít k dispozici svého obchodního zástupce, který o vás bude pečovat při sestavování individuálních cenových nabídek, v oblasti poradenství a technického servisu. O našich výhodných nabídkách se dozvíte jako první. Zajistíme vám produkty podle vašich potřeb a výhradně pro váš obchod či E-shop.

Široká nabídka

V našem portfoliu najdete více než 5000 produktů, které každý měsíc stále rozšiřujeme o další novinky. Naší prioritou je spokojený klient, a proto výběr produktů přizpůsobujeme na míru přímo vám. Znalost našeho sortimentu nám umožňuje splnit přání a potřeby každého zákazníka.

Informace ke zboží

Veškeré návody, prohlášení o shodě, schémata zapojení, obrázky apod. máte k dispozici ke stažení v detailu produktu. Pomocí funkce XLM feed můžete pohodlně aktualizovat informace na vašem webu.

Zobrazit další výhody

© 2022 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí